پست ثابت...


مبارزه با شیطان و شیطان پرستی

مبارزه با شیطان و شیطان پرستی

:Click on the language translation


 

    فارسی                english                    العربیه    


         کانال مبارزه با شیطان                          

آخرین ارسال های انجمن
عنوان پاسخ بازدید توسط
داستان مردی که در حمام زنانه کار می کرد+عکس واقعی 1 5639 sepidgroup7
امید بخش ترین آیه قرآن کدام است/حتما بخونید و از دست ندهید 1 4043 amirbolt
شعری بسیار زیبا درباره 174 شهید غواص 0 1832 antilucifer121
عکس واقعی قاسم سلیمانی و ابو عزراییل+دانلود 0 3946 aliplus
پناه بردن ستاره مشهور هالیوود به قرآن کریم + عکس واقعی 0 3248 reza
فعالیت بی‌سابقه یک جنبش شیعه در غزه + عکس 0 1959 reza
عزاداری باشکوه زائران کاظمین در سالروز شهادت امام موسی کاظم (ع)+تصاویر 0 1722 montazar
فتوای جدید و جنجالی مفتی سعودی درباره همسر 0 2752 reza
بالاخره عذاب الهی بر برج شیطان در مکه نازل شد+تصاویر واقعی 0 4206 reza
تاریخچه تاسیس آل سعود(آل شیطان)+عکس مستند 0 2156 reza
دانلود جدیدترین سخنرانی رائفی پور درباره تحولات یمن+پخش آنلاین 0 2043 zero
شعری که آیت الله بهجت درباره امام زمان(عج) زیر لب زمزمه میکرد+دانلود عکس متنی 0 3030 havij_xx
رژیم سعودی و تکرار جنایتهای رژیم صهیونیستی+عکس بدون سانسور 0 2131 saderang
عکس زیبای دعا برای ظهور...+لینک دانلود 0 2206 jalal
تحلیل روزنامه گاردین از حمله عربستان به یمن چیست؟/ترس عربستان از نفوذ ایران در یمن 0 1620 zero
اثرت مهم قرآن 0 2000 melissa2015
اعدادمقدس شیطان پرستان(صهیونیستها)+عکس

 

 

اعداد مقدس شیطان پرستان

 

در اين مقاله به نمادهاي عددي پرداخته مي شود كه براي عموم مردم معنا و مفهوم پيچيده اي ندارند، اما براي شيطان پرستان و گروه هاي ضددين معناي اسرارآميز و مقدسي دارند.

666
اين اعداد شیطان پرستیجايگاه ويژه و مقدسي دارد. به عقيده شيطان پرستان 666 روز پس از خلقت حضرت آدم، شيطان او را از بهشت بيرون راند. در مكاشفات يوحنا اين شماره به عنوان عدد شيطان معرفي شده و آمده است: «جانور عجيب ديگري ديدم كه از زمين بيرون آمد. اين جانور دو شاخ داشت مانند شاخ هاي بره و صداي وحشتناكش مثل صداي اژدها بود... بزرگ و كوچك، فقير و غني، برده و آزاد را وادار كرد تا علامت مخصوص را روي دست راست يا پيشاني خود بگذارند و هيچ كس نمي توانست شغلي به دست آورد يا چيزي بخرد مگر اينكه علامت مخصوص اين جانور يعني اسم يا عدد او را بر خود داشته باشد. اين خود معمايي است و هركس با هوش باشد، مي تواند عدد جانور را محاسبه كند. اين عدد اسم يك انسان است كه مقدار عددي آن به 666 مي رسد.» (انجيل. مكاشفات يوحنا/11-18: 31)
برخي از حروف انگليسي نظير FFF و XXX و WWW و OOO نيز به جاي شماره 666 استفاده مي شوند. امروزه اين عدد كه به عنوان شماره شيطان و ضد مسيح شناخته مي شود به شدت مورد استفاده رسانه ها قرار مي گيرد به طوري كه تاكنون دستمايه «حدود 20 فيلم سينمايي و تلويزيوني» قرار گرفته است.

999
عدد 999 نيز بعضي اوقات به عنوان يك نماد شيطاني كاربرد دارد. در برخي از منابع به اين عدد كه معكوس 666 است «شماره معكوس شيطان» مي گويند. گفتني است مسيحيان معتقدند كه در پايان هر 999 سال ممكن است منجي ظهور كند.
13
اين عدد براي شيطان پرستان، ماسون ها و يهوديان عددي مقدس، اما در مسيحيت از اعداد شوم و نحس است. اين شماره در بين ايرانيان نيز نحس و شوم است به اين دليل كه در زمان يكي از پادشاهان ايراني، قرار بود كه به روم حمله شود. «يكي از وزرا يا نزديكان شاه، گوشزد مي كند كه كشور الآن نيازي به حمله به روم ندارد و شايد امپراتوري تضعيف شود و شاه نيز قبول مي كند كه حمله نكند. اما يهوديان چون با رومي ها دشمني داشتند، مي خواستند كه شاه به روم حمله كند. براي اين كار طي نيرنگي به شاه نزديك شدند و پس از خوراندن شراب به شاه در روز 12 فروردين، حكم قتل 77 هزار ايراني كه مخالف يهوديان دربار بودند را از شاه گرفتند و روز 13 فروردين حكم را اجرا كردند. به همين دليل است كه 13 براي ايراني ها نحس است و به همين دليل 13 از اعداد مقدس آنان شد، چرا كه آن دو نفر يهودي در روز 13 خدمت بزرگي به قوم يهود كردند كه البته قبر اين دونفر هم اكنون در همدان است و رژيم صهيونيستي، در پروژه از نيل تا فرات مي خواهد اين قسمت را از ايران جدا كند چرا كه مقدس ترين مكان بعد از اورشليم، همين منطقه در همدان است.»
اين نماد در كشور آمريكا به طور افراطي استفاده مي شود؛ به طور مثال در پرچم اين كشور 13 خط سفيد و قرمز وجود دارد يا 13 ستاره در آرم پليس فدرال آمريكا به كار برده اند.
همچنين در طرح يك دلاري از اين نماد استفاده شده به طوري كه در آن «13 شاخه زيتون در پاي چپ، 13 تير در پاي راست، 13 ستاره پنتاگرام در بالاي سر كه مجموعاً ستاره هگزاگرام را تشكيل مي دهند و 13 خط سفيد و قرمز بين دو بال عقاب كه در پرچم آمريكا نيز به كار رفته، قابل مشاهده است.»
همچنين در فيلم هايي مثل «13 طبقه- 13 مرد جنگي- 13 روح- آپولو13 و ...» نيز از اين نماد استفاده شده است. البته در بعضي از فيلم ها مثل «شش روز و هفت شب با هريستون فورد» (13=7+6) اين عدد به طور غيرمسقيم به كار گرفته شده است.
11
در شيطان پرستي و فرق ضددين، شماره11 عدد شيطان است كه به معناي شورش در برابر خداست. در كتاب «ودا» آمده است: «اي خداياني كه در آسمان 11 تن، در زمين 11 تن و در ميان زمين و هوا به تعداد 11 نفر در خوشبختي جاويدان به سر مي بريد! قرباني ما را بپذيريد.» اين قرباني دربرابر بتي كه سمبل شيطان است، كشته مي شود.
فراماسون ها هم معتقدند كه در ابتداي ورودي معبد سليمان دو ستون به رنگ سفيد و ديگري به رنگ قرمز قرار دارد كه جنيان از بين اين دو ستون بر حضرت سليمان(ع) نازل مي شدند اين دو ستون در كنار همديگر عدد 11 را تشكيل مي دهند.
اين عدد هم مانند ديگر اعداد به شدت مورد استفاده قرار مي گيرد. برج هاي مركز تجارات جهاني نيويورك (برج هاي دوقلو) و پرچم آمريكا كه از 11 ستون افقي سفيد و سرخ كه با دو ستون سرخ رنگ محصور شده نمونه اي از كاربرد عدد 11 است.
۹.۱۱
عدد 9 و 11 برگرفته از درخت كابالاست. در شيطان پرستي و گروه هاي ضد ديني عدد 9 به معني طغيان و عدد 10 به معني خداست؛ پس عدد 11-9 «رفتن از عدد 9 به عدد 11 بدون طي كردن عدد10» است كه اين يعني پريدن از روي خدا و به عبارت ديگر مبارزه طلبي با خداست. محققان معتقدند: «يكي از اسرار انتخاب تاريخ 11/9 سال 2001 ميلادي براي عمليات تروريستي 11سپتامبر از سوي وابستگان استكبار جهاني، همين تقدس بوده است.»گفتني است شماره 911 نيز به عنوان شماره تلفن اضطراري به كار برده مي شود كه «در معناشناسي عددي» به معني كنار گذاشتن خدا است.
33
عدد 33- مهم ترين مضرب 11- از اعداد مقدس در بين فراماسون ها و شيطان پرستان است. اين نماد در همه جا استفاده مي شود كه در اينجا به ذكر چند نمونه اكتفا مي شود:
1- جنگ 33 روزه لبنان با اينكه در روز سي ودوم به پايان رسيد، اما صهيونيست ها اين جنگ را به روز سي وسوم كشاندند.
2- حكومت ديكتاتور صدام حسين پس از 33 سال توسط كشور ماسوني آمريكا سرنگون شد.
3- جان اف كندي در مدار 33 درجه و آبراهام لينكلن در صندلي شماره 33 تئاتر كشته شدند.
اين دو از روساي جمهور ضد ماسون آمريكا بودند.
4- فراماسونري 33 درجه دارد كه هر كسي به درجه 33 برسد قدرت زيادي كسب مي كند و ماسون اعظم ناميده مي شود.
5- حمله ناكام نظاميان آمريكا در اوايل عمر انقلاب در طبس رخ داد، اين شهر در مدار 33 درجه زمين قرار دارد. انتخاب اين محل درحالي صورت گرفت كه بسياري از فرماندهان آمريكا «صحراي سمنان» را براي اين حمله انتخاب كرده بودند.
و...
در هر حال، ساده انگارانه است اگر همه اين موارد را امري تصادفي بدانيم.
69اين عدد يكي از نمادهاي جنسي شيطان پرستي است كه بيشترين كاربرد آن در فيلم هاي غيراخلاقي است. گفتني است يكي از دلايلي كه در شيطان پرستي از نماد يين يانگ استفاده مي شود، شباهت آن به عدد 69 است.
72
اعداد مقدس یهودیان، كه براي گروه هاي شيطاني نيز مقدس است.
2012
اين شماره نيز در شيطان پرستي اهميت خاصي دارد. از ديد شيطان پرستان متوهم، سال 2012 آغاز حكومت جهاني شيطان است.:: موضوعات مرتبط: ضد شیطان ,
:: برچسب‌ها: اعداد شیطان پرستی , چه اعدادی برای شیطان پرستان مقدس اند , antilucifer.ir , شیطان پرستی , مبارزه با شیطان , 33 , 9 , 666 , 13 , اعداد شیطانی , قاسم کیمیایی , انتی لوسیفر , antilucifer , imam zaman , عددهای شیطانی , علامت های شیطان پرستی , اعداد مقدس شیطان پرستان , چه اعدادی برای شیطان پرستان مقدس هستند , راز عدد 33 و 13 در جیست؟ , اعداد مدس شیطانی ,
|
امتیاز مطلب : 5
|
تعداد امتیازدهندگان : 15
|
مجموع امتیاز : 89
نویسنده : سرباز گمنام
تاریخ : چهارشنبه 23 اسفند 1391
مطالب مرتبط با این پست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید

ساحل در تاریخ : 1395/11/14 - - گفته است :
من چند وقت مطالعمو برای مذهبم شروع کردم ..فکرم به شدت مشغول ..مقاله ام قبول ندارم..کتاب بیطرف معرفی کنید
پاسخ : سلام شما میتوانید سخنرانیهای استاد رایفی پور گوش کنید یه صورت جامع و کامل درباره همه موضوعات در اینترنت وجود دارد

میلاد در تاریخ : 1395/09/23 - - گفته است :
عالللللللللللللللللللیییی بود

صبا در تاریخ : 1394/11/12 - - گفته است :
واقعا عالی بود با ذکر تمام جزییات

محمد در تاریخ : 1394/08/17 - - گفته است :
واقعا عااااااالی لایک 👍

نیکی در تاریخ : 1394/06/08 - - گفته است :
حرف نداشت
خیلی بکارم اومد
ممنون

شقایق در تاریخ : 1394/05/14 - - گفته است :
mishe lotfan manabe ham zekr konid...asle ye maghaleye vagheiee va khob
bar asase manabee une
پاسخ : سلام
ممنون از شما بابت بازخوردتون
ان شاءالله ...

سینگل در تاریخ : 1394/05/08 - - گفته است :
عالی بود دمتون گرم

لاله در تاریخ : 1394/04/05 - - گفته است :
عععععععععععععععععععاللللللللللللللللللی بود 20 افرینشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلک

جلال بذرافشان در تاریخ : 1393/08/23 - - گفته است :
سلام
این متنتون خیلی عالی بود اگه ما این متنارو نخونیم نمیتونیم حقو از باطل بشناسیم.
من بشخصه ازتون متشکرم که مارو مطلع میسازید...

فرخ در تاریخ : 1393/07/21 - - گفته است :
سلام باسپاس از مطالب آموزنده كه جهت روشن شدن مطالب گمراه كننده آرائه فرموديد مگر كندي در ايران طبس كشته شده كه هم محل قتل كندي مدار ٣٣درجه است هم طبس در مدار ٣٣ درجه آيا بهتر نيست رسانه ها وآموزش و پر ورش نسبت به روشن شدن ذهن مردم وفرزندانمان أقدام عاجل كنند آجركم عندالله


کد امنیتی رفرش


بازدید : [Post_Hit]