پست ثابت...


مبارزه با شیطان و شیطان پرستی

مبارزه با شیطان و شیطان پرستی

:Click on the language translation


 

    فارسی                english                    العربیه    


         کانال مبارزه با شیطان                          

آخرین ارسال های انجمن
عنوان پاسخ بازدید توسط
داستان مردی که در حمام زنانه کار می کرد+عکس واقعی 1 5639 sepidgroup7
امید بخش ترین آیه قرآن کدام است/حتما بخونید و از دست ندهید 1 4043 amirbolt
شعری بسیار زیبا درباره 174 شهید غواص 0 1832 antilucifer121
عکس واقعی قاسم سلیمانی و ابو عزراییل+دانلود 0 3946 aliplus
پناه بردن ستاره مشهور هالیوود به قرآن کریم + عکس واقعی 0 3249 reza
فعالیت بی‌سابقه یک جنبش شیعه در غزه + عکس 0 1959 reza
عزاداری باشکوه زائران کاظمین در سالروز شهادت امام موسی کاظم (ع)+تصاویر 0 1722 montazar
فتوای جدید و جنجالی مفتی سعودی درباره همسر 0 2752 reza
بالاخره عذاب الهی بر برج شیطان در مکه نازل شد+تصاویر واقعی 0 4206 reza
تاریخچه تاسیس آل سعود(آل شیطان)+عکس مستند 0 2156 reza
دانلود جدیدترین سخنرانی رائفی پور درباره تحولات یمن+پخش آنلاین 0 2043 zero
شعری که آیت الله بهجت درباره امام زمان(عج) زیر لب زمزمه میکرد+دانلود عکس متنی 0 3030 havij_xx
رژیم سعودی و تکرار جنایتهای رژیم صهیونیستی+عکس بدون سانسور 0 2131 saderang
عکس زیبای دعا برای ظهور...+لینک دانلود 0 2206 jalal
تحلیل روزنامه گاردین از حمله عربستان به یمن چیست؟/ترس عربستان از نفوذ ایران در یمن 0 1620 zero
اثرت مهم قرآن 0 2000 melissa2015
پارلمان اروپا ، نماد دشمنی با خدا+عکس

(بسم الله الرحمن الرحیم)

از زمان تکميل ساختمان پارلمان اروپا در ۱۴ دسامبر ۱۹۹۹ ٬ سبک معماري اين سازه موجب تعجب بسياري گرديد و سوالاتي را در اين زمينه بوجود آورد. برج اصلي که ساختمان  "لوييس وايس”  نام دارد٬ داراي نمايي ويژه و مدرن است .اما چرا اين ساختمان نيمه کاره به نظر مي رسد؟

ساختمان پارلمان اروپا

مدافعان اظهار مي کنند که اين موضوع "ماهيت ناتمام اروپا” را منعکس مي کند . با اين وجود برخي تحقيقات حاکي از نمادگرايي تاريک و عميق بکار رفته در اين ساختمان است. با افشاي منشا حقيقي تفکري که در پس ساختمان لوييس وايس قرار دارد ٬ باورهاي سري و رمز گونه ي برگزیدگان ذي نفوذ در طبقه ي حاکم ٬  جاه طلبي هاي شيطاني آنها و تفسير ويژه اي که از متون کهن کتاب مقدس ارائه مي دهند ٬ بيشتر نمايان مي شود.

در ادامه ٬ ما مستقيما به اين سمت هدايت مي شويم که مقصود از سبک خاص معماري بکار رفته در ساختمان لوييس وايس٬ ايجاد شباهت با تابلو ي نقاشي  "برج بابل” ٬ اثر پيتر بروگل- سال ۱۵۶۳م. ٬ مي باشد. نقل است که برج بابل هرگز کامل نشد. بنابراين ٬ پارلمان ملل متحد اساسا ادامه دهنده ي کار ناتمام حاکمي ستمگر و بدنام به نام  نمرود است  که در صدد ساخت برج بابل براي مقابله با خداوند بود . به نظر شما آيا اين مبدا الهام بخش خوبي براي يک  "سازمان دموکراتيک” به شمار مي رود؟

برج بابل

نمرود و برج بابل

داستان نمرود و برج بابل در بسياري از متون تمدن هاي کهن از جمله کتب عبري٬  اسلامي٬  يوناني و کابالا آمده است . گفته شده که نمرود بنيانگذار و پادشاه اولين امپراطوري ٬ پس از فروکش کردن طوفان نوح بود . قلمرو حکومت وي شامل شهرهاي بابل٬ ورکاء ٬ اکاد و کالنه (بخشهايي از عراق وسوريه ي کنوني) مي شد. او پادشاهي مستبد و ستمگر بود که در صدد حذف کامل اعتقادات مذهبي برآمد.

اکنون اين نمرود بود که آنان را براي چنين مواجهه و اهانتي به خداوند برانگيخت. او فرزند زاده ي هام٬ پسر نوح٬ مردي جسور و داراي بازواني نيرومند بود. وي ايشان را بر آن داشت تا عنايت چنين ويژگي هائي را به خداوند نسبت ندهند٬ چنانکه گوئي کسب آنها کاملا به سبب توانائيهاي خود او بوده است. آنان خوشبخت بودند٬ اما مي بايست باور داشته باشند که تنها٬ شجاعت آنها اين شادي را برايشان به ارمغان آورده است. او تدريجا به شيوه ي حکومتي استبدادي روي آورد٬ و براي بازداشتن مردم از تقواي الهي راهي جز وابسته کردن ايشان به قدرت خود نمي ديد ... حال انبوه مردم آماده ي پيروي از اراده ي نمرود شدند .در اين زمان اطاعت از خداوند نوعي بزدلي به شمار مي آمد.

بنابر توصيفات کتاب مقدس ٬ بابل شهري بود که مردم آن به يک زبان واحد سخن مي گفتند و همگي از شرق به آنجا مهاجرت کرده بودند . آنجا زادگاه نمرود بود . او تصميم گرفت تا برجي بسيار بلند را در آن شهر بنا کند. "آنقدر بلند که نوک آن در آسمانها باشد ”. البته آن برج مکاني براي نيايش و پرستش خداوند نبود بلکه مايه ي افتخار مردي به شمار مي رفت که انگيزه ي کسب شهرت داشت . در نسخه ي ديگري از داستان که در کتاب مقدس يهود آمده ٬ جملات زير از زبان سازندگان برج اضافه شده است:

خداوند چنين حقي ندارد که دنياي بالاتر را براي خود انتخاب کرده و جهان پائين را به ما واگذارد. بنابراين٬ ما براي خود برجي ساخته و بر فراز آن بتي با شمشيري در دست قرار مي دهيم تا چنين به نظر آيد که گوئي ما قصد داريم با خداوند بجنگيم.

خداوند٬ پس از مشاهده ي ماهيت کفر آميز آن برج ٬ به هر شخص گفتاري (زبانی) متفاوت  داد تا آنها به اشتباه افتاده و سردرگم شوند و در نهايت از ادامه ي ساخت برج عاجز گردند . سپس اين مردم در سراسر دنيا پراکنده  شدند.

 

نمادگرائي در پارلمان اروپا

 

ساخت پارلمان اروپا به شکل برج بابل اين پيام را منتقل مي کند که نمرود داراي فلسفه ي صحيحي بوده و برج بابل او ايده ي خوبي داشت. بنابراين ما به دنبال موارد زير هستيم:


  • ۱. عادي سازي تدريجي ظلم .

  • ۲. حذف پرستش خداوند به منظور مرسوم کردن تبعيت از قدرت.

  • ۳. اينکه تمامي انسانها بايستي به يک زبان سخن گفته و داراي يک دين واحد باشند.

  • ۴. رد خداوند يکتا و در عين حال معرفي خود به عنوان خدا .

رابطه برج بابل و پازلمان اروپا

عناوين مذکور در واقع قواعد اصلي معتقدات سري افراد ذي نفوذ طبقه ي حاکم در دنياست . آنها مسيحي يا پيرو ديگر اديان آسماني نيستند . باورهاي آنان بر پايه ي اديان سري ( انجام مراسم هاي شرک آلود٬ خورشيدپرستي٬ اعتقاد به ابليس به عنوان کسي که روشني را به انسان بخشيد و در نظر گرفتن خدا به صورت نيروئي که مي خواهد انسان را در تاریکی (جهل) نگه دارد) شکل گرفته است.در حقيقت نظم نوين جهاني آنها عبارت است ازخالي کردن جهان از خداپرستان ٬ معرفي يک زبان واحد و تبديل دموکراسي به حکومت استبدادي.

پوستر ممنوعه

آيا چنين به نظر مي آيد که از موضوع پرت شده ايم؟ آيا ما در استنباط هاي خود ازاين بنا زياده روي کرده ايم؟ در حقيقت پاسخ منفي است. در اينجا مي توان پوستر رسمى منتشر شده به مناسبت تاسيس پارلمان اروپا را مشاهده کرد:

پوستر افتتاح پارلمان اروپا

دراين پوستر مردم اروپا را مي بينيم که برج بابل را دوباره بنا کرده اند .  ذکر چند نکته در اين باره ضروري به نظر مي رسد: نخست٬ اين موضوع که ساختمان لوييس وايس از بناي برج بابل الهام گرفته شده ٬تائيد مي گردد . در اينجا دقيقا همان تصويري از برج به نمايش درآمده است که در نقاشي پيتر بروگل به چشم مي خورد.جزئياتي نظير ويراني قسمتي از شالوده ي برج نيز ديده مي شود. مي توان گفت که ديگر هيچ شبهه اي در اين باره باقي نمي ماند. ثانيا ٬ شعار  "اروپا:  زبانهای متعدد٬ صدای واحد”٬ اشاره به زماني دارد که خداوند با خلق زبانهاي گوناگون باعث سردرگمي مردم گرديد. پارلمان قصد دارد که به شيوه اي موثر٬ تنبيهي را که خداوند در نظر گرفته بود٬ وارونه کرده و به اين ترتيب٬ درسي را با عنوان بت پرستي و سرکشي از اطاعت خدا تعليم دهد . ثالثا٬ با نگاهي دقيق تر به ستاره هائي که در بالا مشاهده مي شوند متوجه مي شويم که آنها ستارگان پنج پرمعکوس قرمزهستند که وارونه ترسيم شده اند . نمادگرائي موجود در پس ستاره ي پنج پر بسيار عميق و پيچيده است. ولي  مي توان گفت که ستاره ي پنج پر معمولي نشانگر "حکمراني حق” بوده و در مقابل٬ ستاره ي پنج پر معکوس (بافومت) نماد "حکمراني شيطان” مي باشد.

بز بافومت

 

انتشار اين پوستر به دليل اعتراضات گسترده ي گروه هاي مختلف ممنوع اعلام شد ٬ ولي با اين حال٬ طرز فکر سازندگان پارلمان اتحاديه ي اروپا را نشان داده و قويا آن را اثبات مي کند.

 

 سخن پاياني

اتحاديه ي اروپا٬ نهاد قدرتمندي است که در حال حاضر ۲۷ کشور در آن عضويت دارند. تاسيس چنين سازماني  که در آن همه زير يک پرچم متحد شده و داراي ارز واحدي باشند٬ در انتظار کشورهاي قاره ي آمريکا و آسيا نيز هست تا بدين وسيله نهادهاي قدرتمند و تاثير گذاري ايجاد کنند. آنها بناهائي هستند که به يک حکومت واحد جهاني رهنمون مي شوند. هدفي که فعالانه توسط نخبگان ذي نفوذ در طبقه ي حاکم دنبال مي شود.ساختمان پارلمان اروپا اولين بناي معرف يک نهاد قدرتمند است که به واسطه ي نمادگرائي شديد بکار رفته در آن و عداوت نسبت به اديان الهي٬ برنامه ريزي براي نظم نوين جهاني و تائيد زيرکانه ي استبداد را آشکار مي کند.

 :: موضوعات مرتبط: ضد شیطان ,
:: برچسب‌ها: پارلمان اروپا , همه چیز در مورد پارلمان اروپا , رابطه برج بابل و پارلمان اروپا , مبارزه با شیطان , antilucifer.ir , antilucifer ,
|
امتیاز مطلب : 3
|
تعداد امتیازدهندگان : 5
|
مجموع امتیاز : 17
نویسنده : سرباز گمنام
تاریخ : پنجشنبه 27 تیر 1392
مطالب مرتبط با این پست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید

h در تاریخ : 1395/10/07 - - گفته است :
سوای مطلب خوب سایت دوستانی که نظر گذاشتن هم خیلی جالبه

مجيد در تاریخ : 1394/07/24 - - گفته است :
با سلام خدمت دوست عزيزم. مطالب جالبي رو منتشر کردي فقط ميخوام يه بخش کوچکي رو بهش اضافه کنم .توي تصويري که شما از برج بابل نشون دادي پايينش يک کادر کوچکي نوشته شده که ميخوام اونو براتون تشريح کنم.
ترجمه اون کادر ميشه (اروپا:زبانهاي زياد يک صدا).
حالا يعني چي ؟
پس از اتمام ساخت برج، نمرود بالاي برج ميرود تا با تير بتواند خدا را بکشد به زير اورد. اما خداوند بزرگ با فرستادن رعد و برق همه را از بالاي برج پايين مي اندازد نکته اينجا است که خدا ميگويد براي عذاب دادن شما کاري ميکنم که زبان يکديگر را نفهميد، يعني زبانشان تغيير ميکند .
حالا روي اين برج نوشته شده اروپا با زبانهاي مختلف و يک صدا . يعني درسته که ما زبانهامون مختلف هست ولي دوباره يک صدا ميشويم . نکته بعدي: در کجا؟ در همين برج که شبيه برج بابل هست. براي چي؟ براي اينکه که بتوانيم دوباره خدا را به زير بکشيم.که زهي خيال باطل.درود بر همه انديشمندان. يا علي.

مهرداد در تاریخ : 1394/03/06 - - گفته است :
در جنگ جهانی دوم اتحاد بین عامه مردم و ثروتمندا به وجود اومد، اتحاد بین سرمایه داری و سوسیالیسم، همکاری بین سرمایه دار و عموم مردم، هدف مردم رسیدن به س ک س و غذا و هدف سرمایه دار افزایش ثروت و قدرت خودشه، این همکاری هردو به خواسته خود میرسن ، عامه ی مردم به غذا و س ک س دست پیدا میکنن و ثروتمندها هم به پول و ثروت ،و بدین ترتیب دموکراسی و لیبرالیسم شکل گرفت ، این اتحاد بین سرمایه دار و عامه مردم چهار تا دشمن داره ، مهمترین دشمن اونا خداست ، خدایی که به عامه میگه برای من روزه بگیرین و خویشتنداری جنسی بکنین ، و به ثروتمندها میگه حق خدا را بدین و از ربا و نزول دست بردارین، دشمن دوم این اتحاد ناسیونالیسمه ، ناسیونالیسم که خواسته ای عامه مردم و ثروتمنا رو محدود به کشور و ملت خودشون میکنه ، دشمن سوم این اتحاد خانواده است ، پایبندی خانوادگی عامه مردمو از بی بندو باری نهی میکنه وجلوگیری میکنه از اینکه عامه از خانواده خودشون دل بکنن و برای ثروتمندا کار کنن ، خدا در دوران رنسانس کنار گذاشته شد ، ناسیونالیسم در جنگ جانی دوم شکست خورد و الان فقط خانواده مونده که اونم در حال نابودیه با ترویج همجنسبازی و سقط جنین ،

محمد در تاریخ : 1392/11/29 - - گفته است :
احسنت بر تو سعی کن مطالبی بیشتری بزاری شکلکشکلک

محمد حقیرپور در تاریخ : 1392/05/20 - - گفته است :
سلام خدا قوتت بده ولی ‏...


@}
;-شکلکشکلکشکلکشکلک


a friend در تاریخ : 1392/05/13 - - گفته است :
الله اکبر
شکلکشکلکشکلک

کد امنیتی رفرش


بازدید : [Post_Hit]