پست ثابت...


مبارزه با شیطان و شیطان پرستی

مبارزه با شیطان و شیطان پرستی

:Click on the language translation


 

    فارسی                english                    العربیه    


         کانال مبارزه با شیطان                          

آخرین ارسال های انجمن
عنوان پاسخ بازدید توسط
داستان مردی که در حمام زنانه کار می کرد+عکس واقعی 1 5507 sepidgroup7
امید بخش ترین آیه قرآن کدام است/حتما بخونید و از دست ندهید 1 3919 amirbolt
شعری بسیار زیبا درباره 174 شهید غواص 0 1742 antilucifer121
عکس واقعی قاسم سلیمانی و ابو عزراییل+دانلود 0 3852 aliplus
پناه بردن ستاره مشهور هالیوود به قرآن کریم + عکس واقعی 0 3163 reza
فعالیت بی‌سابقه یک جنبش شیعه در غزه + عکس 0 1874 reza
عزاداری باشکوه زائران کاظمین در سالروز شهادت امام موسی کاظم (ع)+تصاویر 0 1633 montazar
فتوای جدید و جنجالی مفتی سعودی درباره همسر 0 2660 reza
بالاخره عذاب الهی بر برج شیطان در مکه نازل شد+تصاویر واقعی 0 4119 reza
تاریخچه تاسیس آل سعود(آل شیطان)+عکس مستند 0 2063 reza
دانلود جدیدترین سخنرانی رائفی پور درباره تحولات یمن+پخش آنلاین 0 1956 zero
شعری که آیت الله بهجت درباره امام زمان(عج) زیر لب زمزمه میکرد+دانلود عکس متنی 0 2939 havij_xx
رژیم سعودی و تکرار جنایتهای رژیم صهیونیستی+عکس بدون سانسور 0 2046 saderang
عکس زیبای دعا برای ظهور...+لینک دانلود 0 2123 jalal
تحلیل روزنامه گاردین از حمله عربستان به یمن چیست؟/ترس عربستان از نفوذ ایران در یمن 0 1538 zero
اثرت مهم قرآن 0 1836 melissa2015
مقاله کامل درباره راز دلار+عکس اختصاصی

بسم الله الرحمن الرحیم

 ششم ژوئيه سال 1785كنگره آمريكا ( که در آن زمان، تنها يك مجلس بود) به اتفاق آراء دلار«« Dollar  را واحد پول آن كشور قرار داد.

 پيش از استقلال ايالات متحده یعنی در ژوئیه 1776 ، پول انگلستان (ليره) در 13 مهاجر نشين انگليسي آمريكاي شمالي رايج بود.

 در جريان انقلاب، آمريكائيان سكه نقره اي اسپانيا به نام «دلار» را كه در مكزيك رايج بود وسيله داد و ستد قرار داده دادند و به همين دليل نام پول ملي خود را «دلار» گذاشتند.

سكه دلار نقره اي از قرن چهاردهم بیش از سه قرن به نام «تالرThaler، دالر، تلار و دلار» در اروپا رايج بود كه اسپانيايي ها آن را حفظ كردند و به مستعمرات خود در قاره آمريكا منتقل ساختند.

اس با خط عمودي« $» كه علامت بين المللي دلار است نيز از اسپانيايي ها اقتباس شده كه پول خود را با علامت P (پي) مشخص مي كردند و اين «P» در آمريكاي شمالي بهتدريج و در جريان نوشتن به شكل «$» درآمد.(1)

روند گنجاندن نمادهای یهودی – ماسونی در اسکناس 1 دلاری ختم نگشت و تمامی اسکناسهای بعد از آن نیز از این امر مستثنا نبودند.

اما اسکناس 1 دلاری به عنوان نخستین اسکناس و از طرفی دیگر به لحاظ تعدد نشانه های ماسونی از اهمیت ویژه ای برخوردار است که کشف رمز از آن نیات پشت پرده و مخوف طراحان نظم نوین جهانی را آشکار می سازد.

پیش از پرداختن به این مسئله توضیحی اجمالی  راجع به برخی  اعداد مقدس ماسونها را لازم می دانم .

نخستین عدد 9 است که به حلقه 9 نفره زنجیره ماسونها ، تعداد استادانی که در جستجوی حیرام رفتند ،تعداد 9 گوی درخت کابالا،  تعداد ضربه های درجه استادی و...(3) اشاره دارد.

 دومین عدد 11 است که آن نیز به دوستون بواز و جاکین که بنا بر اعتقاد ماسونها  در ابتدای معبد سلیمان قرار داشتند، عرض حمایل استاد به سانتی متر (مجموع ستارگان 5 و 6 پر)، تنها عدد دورقمی که اکر برعکس شود تغییر نمی کند و ...(4) اشاره دارد.

سومین عدد 13 است که بی شک از مهمترین نشانه های  تعلق فراماسونری به یهودیان و مصر باستان است که دلایلی از قبیل اتفاق موسوم به  پوریم در 13 فروردین در عهد خشایار شاه ، 13 تکه از بدن اوزیریس که توسط ایسیس(خدایان مصر باستان) پیدا شد ، خیانت سیزدهمین نفر(یهودا اسکاریوتی) به حضرت مسیح (ع) و ... مد نظر است.

چهارمین عدد 33 است که اشاره دارد  به 33 رتبه و درجه فراماسونری ، حاصل ضرب عدد مقدس ماسونها یعنی یازده در سه مرتبه شاگردی- ابزار یاری و استادی (11* 3=33) ، سن حضرت مسیح هنگام کشته شدن(البته به نشان تمسخر مسیح توسط یهودیان) و...

پس از این مقدمه نسبتا طولانی در ذیل به ترتیب به برخی از نشانه ها ی یهودی- ماسونی موجود در یک دلاری اشاره می گردد:

مقاله راز دلار+عکس

الف : نمادهی ماسونی در روی 1 دلاری:

 

 1- درج تصویر جرج واشنگتن به عنوان اولین رییس جمهور آمریکا که فراماسون اعظم و دارای درجه   33  در این تشکیلات بود البته بنای یاد بود وی در واشنگتن مملو از نشانه های ماسونی است.

2- استفاده از 13 دایره در مهرسبز رنگ  وزارت دارایی امریکا در شکل ^ مانند . البته خود شکل ^ ، نماد مردانگی در مصر باستان و در میان یبوسی ها بوده  و اشاره به یکی از شرایط اصلی عضویت در لژهای فراماسونری یعنی مرد بودن دارد  که تاثیر آن در درجه نظامیان کنونی (گروهبان و استوار) کاملا مشهود است.

3- استفاده از مجموع 13 برگ و میوه در سمت چپ و راست تصویر جرج واشنگتن(دایره های قرمز رنگ)

4-  استفاده از 33 حلقه در قسمت چپ و راست در پایین دلار (بیضی های سبز رنگ) که گویای 33 حلقه زنجیر وار رتبه های ماسونی برای رسیدن به مقام استادی اعظم یا بزرگ بازرس کل (همان فراماسون درجه 33 )است.

مقاله راز دلار+عکس

5 – گنجاندن تصویر جغد در گوشه بالایی و سمت راست دلار به گونه ای کاملا ماهرانه و مخفیانه که به سادگی قابل رویت نیست و نیاز به بزرگنمایی بسیار زیادی دارد .(دایره ها و فلش آبی رنگ)نا گفته نماند که جغد نماد یهودی مارانوس (یهودی که برای پیش بردن اهدافش دین خود را مخفی میکند) است و به این نکته اشاره دارد که کشور ایالات متحده با چه اندیشه و مبانی فکری تاسیس گشته است البته فقط و فقط ذکر نقش  یهودیان و پیوریتنهای موثر در تاسیس امریکا خود به تنهایی کتابی قطور می شود که فرصتی دیگر را  می طلبد.در تصویر هوایی از کنگره آمریکا نیز به سهولت می توان تصویر جغد را در اطراف این ساختمان تشخیص داد.

مقاله راز دلار+عکس

- نباید از طراحی های تار عنکبوت مانند زمینه دلار به سادگی گذشت چراکه به طرز ماهرانه ای سمبل ها ونمادهای مورد احترام و تقدیس ماسونها و یهودیان را در آن خواهید یافت . به عنوان نمونه خرگوش     نیم رخ که چشم چپش به سمت بیننده است دقیقا در روبروی تصویر پنهانی جغد برایتان به رنگ سفید مشخص گشته است.

(لوگوی   p   l   a   y   b   o   y  که از نشانه های غیر اخلاقی و سین کاف سیین است نیز از همین نماد گرفته شده است)

شایان ذکر است از دیدگاه سمبولیک برخی حیوانات مانند مار ، جغد ، خرگوش ، ققنوس(پرنده افسانه ای) و بز برای ماسونها و شیطان پرستان مقدس هستند اما از این میان جغد به سبب گردش سیصدو شصت درجه ای گردنش و نیز خرگوش به دلیل اینکه همیشه بیدار است نماد هوشیاری و تسلط گشته اند. که از دیدگاه ماسونها این خصیصه بسیار مهم می نماید و الگوی چشم جهان بین که در باره آن سخن خواهیم راند نیز گواهی بر این مدعاست.

از سوی دیگر نیز اگر دقت فرمایید با فرهنگ سازی جریان فراماسونری از طریق کارتونها ، داستانها و.. خرگوش نماد با هوشی ، جغد و بز نیز نماد حکمت و دانایی گشته اند .

مقاله راز دلار+عکس

ب: نمادهی ماسونی در پشت 1 دلاری:

- مهر بزرگ امریکا:

قبل از تعطیلی مجلس آمریکا در تاریخ چهارم جولای 1776، کمیته ای انتخاب شده بود تا مهری برای این کشور تهیه نمایند. اعضای کمیته 5 نفر بودند که سه نفر از آنها شامل بنیامین فرانکلین، جان آدامز و توماس جفرسون می شد که پیش نویس بیانیه استقلال آمریکا را تهیه کردند.

ایشان افراد اولین کمیته به حساب می آمدند. قبل از آن که طرح مهر به تصویب نهایی برسد، دو کمیته دیگر و جمعا 14 نفر و به مدت 6 سال بر روی آن کار کردند. طرح نهایی که در تاریخ 13 ژوئن 1782 مورد تصویب مجلس قرار گرفت، توسط چارلز تامپسون با سمت منشی به مجلس ارایه شد. وی در این طرح پیشنهادات مشاوران و هنرمندان هر سه کمیته را لحاظ کرده بود. نکته جالب در این میان تعلق تقریبا تمامی افراد این کمیته ها به تشکیلات فراماسونری بود لذا بررسی به کار گیری نماد های گوناگون ماسونی در مهر رسمی ایالات متحده امریکا که  به سبب تعدد ، باید آنرا مهر ماسونی امریکا دانست. از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

مقاله راز دلار+عکس

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اگر اندکی دقت فرمایید عقاب که نماد پرنده زئوس خدای یونان باستان است در پنجه راست خود شاخه زیتونی شامل 13 برگ و 13 میوه نگه داشته ،  و در پنجه دیگر 13 تیر .

دم عقاب دارای 9 پر است از سویی دیگر هر بال این عقاب 33 پر دارد که قبلا راجع به این اعداد توضیح داده شد.

در منقار عقاب نواری قرار دارد که بر روی آن به زبان لاتین نوشته شده (E PLURIBUS UNUM) که به معنی  "وحدت از کثرت" است (اشاره به ایالات متحده) اما نکته جالب تعداد حروف این جمله  بوده  که شامل13 حرف است .

بر روی سر عقاب 13 ستاره قرار گرفته که در مجموع یک ستاره شش پر(ستاره داوود) را تشکیل میدهد.که نشان از تعلق امریکای 227 سال پیش به یهودیان و مارانوس ها دارد .

 بر سینه عقاب سپری قرار دارد که بر روی آن 13 خط قرمز و سفید (پرچم امریکا) نقش بسته گفتنی است رنگ قرمز و سفید رنگ دو ستون معروف ماسونها یعنی بواز و جاکین بوده است .(5)

 البته در دلار به جهت سیاه سفید بودن، این رنگها مشخص نیست . و دیگر اینکه دلیل مذکور علت و تفکر پشت پرده طراحی پرچم امریکا نیز محسوب   می شود.

در مهر بزرگ صورت عقاب به سمت پنجه ای است که شاخه زیتون(به عبارتی شاخه درخت غار) را نگاه داشته است. صورت عقاب در مهر ریاست جمهوری در جهت مخالف یعنی به طرف پنجه ای بود که تیرها را نگاه می داشت تا این که در سال 1945 "هری ترومن" سی و سومین رییس جمهور امریکا دستور طراحی مجدد آن را به سمت شاخه زیتون صادر کرد.(6)

 در واقع ترومن پس از حمله وحشیانه  اتمی به ژاپن و به شهر هیروشیما و ناکازاکی در نزدیکی مدار 33 درجه زمین !!! و معرفی کشورش  به عنوان ابر قدرت جهان این دستور را داد تا با گرداندن سر عقاب از سمت تیر ها (نماد جنگ)به سمت شاخه زیتون (نماد صلح) چهره کریه و خون خوار امریکا را اندکی تطهیر کند و در لفافه آغاز نظم نوین جهانی را اعلام نماید.شایان ذکر است سال 1945 سال طلاییی ماسونها بود و آنها خود را از پیش برای آن مهیا کرده بودند چراکه اگر سال استقلال امریکا 1776 را از این سال(1945) کسر کنیم عدد حاصل یعنی 169 حاصلضرب 13 در خودش می شود (13*13 =169).

2 - در سمت راست مهر ماسونی دلار و نیز در منتها الیه سمت چپ دلار (داخل بیضی های قرمز) 13 میوه قرار گرفته است .

3- در وسط دلار عبارت (IN GOD WE TRUST) به معنی ما به خدا اعتقاد داریم (داخل بیضی آبی رنگ) نوشته شده است که ممکن است ما را قدری سردر گم  و دچار پارادوکس گرداند ولی در حقیقت این عبارت برای اولین بار در سال 1957  و در اوج  کشمکش های جنگ سرد با شوروی بر روی دلار نقش بست چراکه شوروی عملا کمونیسم و بی دینی را ترویج می نمود و آمریکا برای جلب نظر کشور های مسیحی و عموما دین مدار دست به این اقدام زد.(7)

جالب اینجاست به محض پایان یافتن جنگ سرد طرحی برای حذف این عبارت از پشت دلار به کنگره رفت که به جهت فشار افکار عمومی تصویب نشد و لی ماسونها که در نهان هیچ گونه سنخیتی بین خود و خدا نمی دیدند ، در یک اقدام شیطنت آمیز در ماه مارس سال 2007 با حذف این عبارت ( IN GOD WE TRUST)  از سکه های یک دلاری یادبود جرج واشنگتن ، اندکی از افکار شوم و دین ستیزانه خود را آشکار نمودند که در نهایت مجبور به عذر خواهی از مردم آمریکا شدند .

 سوای تمامی دلایل مذکور چه دلیلی دارد که یک کشور بر روی اسکناس خود عبارت ما به خدا اعتقاد داریم را قرار دهد مگر دیگر کشور ها که چنین کاری نکرده اند به خدا اعتقاد ندارند! در واقع می بایست این اقدام سردمداران امریکایی را نوعی وانمود سازی دانست. شبیه فرد دروغ گویی که تکه کلامش "من از دروغ بدم می آید" است.

مقاله راز دلار+عکس

 

۴- مھر اعظم ایالات متحده امریکا :

این مھر به شکل کنونی آن در زمان رزولت بر روی دلار قرار گرفت شما می توانید آنرا درسمت چپ دلار مشاھده فرمایید ھمانگونه که مستحضر ھستید  تصویرھرمی نامانوس به چشم می خورد که نماد ھرم خئوپوس مقبره فرعون و نشان عالی انجمن ھای فراماسونری است.

این ھرم از ١٣ ردیف سنگ چین تشکیل شده است و در مجموع ٧٢ خشت دارد که اشاره دارد به ٧٢ نیرو یا نام خدای کابالیستھا که البته کاربرد آن در موارد دیگری نیز دیده شده است مانند تعداد نفر ھای عضو در حلقه " صاحب دلان.

 بر روی این ھرم به لاتین عبارت ١٣ حرفی " COEPTIS ANNUIT " به معنی خدا همیشه یاور ماست ، نقش بسته است که به گونه ای دیگر ھمان عبارت " GOD WE TRUST IN " است .

البته عده ای از زبان شناسان غربی آنرا "conception announcing"به معنی "آشکار کردن رشد مخفی"  معنی نموده اند چراکه در زبان انگلیسی  "conception " " لقاح تخم وشروع رشد جنین " معنی می دھد

 که مفھوما به معنای آشکار کردن فعالیتھای شبکه مخفی فراماسونری در نظم نوین جھانی است.

به زبان لاتین نوشته شده است. " NOVUS ORDO SECLORUM "در زیر این ھرم عبارت

       یعنی "نظم نوین جهانی"یا"حکم جدید برای جهان"است که شما ان را بارها در سخنرانی های سردمداران امریکا علی الخصوص بوش پدر وپسر و اوباما شنیده اید"new world order"که به معنای

به معنی "نظم جدید "secular new order of the" برخی نیز این عبارت لاتین را

سکولاریسم " معنی نموده اند

مجموع برگھا و میوه ھای موجود در پشت دلار ٧٢ عدداست که ھمانگونه که

توضیح داده شد نشان از نفوذ کابالیستھای یھودی در امریکاست.

پشت ھرم بیابانی لم یزرع قرار دارد و جلوی آن گیاھانی روییده است . منظور از

بیابان آشوب در اروپا و جنگ ھای متوالی است که ماسونھای آمریکا به امید

تاسیس حکومت جھانی ماسونی – یھودی خویش.خود را از آن بیرون کشیده و

اولین کشور ماسونی جھان را تاسیس نمودند

شاید برایتان تعجب آور باشد که چرا این ھرم شکلی نامانوس داشته و راس آن

از خدایان مصر "RA"

جدا ودر وسط آن چشمی نورانی قرار دارد. این چشم نماد

باستان است که در پاگانیسم یونانی چشم لوسیفر یا ھمان چشم شیطان است ،

یونانیان آنرا ستاره صبح می دانستند و ھمواره آن را به صورت درخشان ترسیم می نمودند

با اینکه شاید اندکی از موضوع اصلی فاصله بگیریم ولیکن ذکر حدیثی از امیر

المومنین در پاسخ به شخصی که از وی در مورد دجال پرسیده است را مفید

میدانم. ایشان در پاسخ به این شخص می فرمایند: عینه الیمنى ممسوحه

والأخرى في جبھته تضيء كانھا كوكب الصبح (چشم راست ندارد و چشم چپش در

( وسط پیشانی اش قرار گرفته نور می دھد گویا ستاره صبح است)

راستش انسان از این ھمه شباھت به شگفت می آید چراکه اگر تصویر را زوم

کنید از شکل ابرو و گوشه چشم روی ھرم متوجه خواھید شد که این چشم ،

چشم چپ است و از سوی دیگر نورانی بودن آن و نیز اینکه لوسیفر را در اسطوره

شناسی یونانی ستاره صبح می دانند انسان را حیرت زده می کند.

چشم لوسیفر بر ھمه جھان نظارت داشته و ھنگامی که نظم نوین جھانی به ثمر

برسد (تخرییب مسجد الاقصی و ساخت معبد سلیمان و حکومت علنی ماسونی -

یھودی برجھان) قسمت فوقانی ھرم به بدنه آن خواھد چسبید. اگر اندکی دقت

. فرمایید متوجه الگوی استفاده از چشم چپ در این مورد نیز خواھید شد

در واقع گروه فرانکلین میخواستند که مھر منعکس کننده مشیت الھی باشد و در

این راستا بلاتکلیفی اسباط اسرائیلی را به نمایش بگذارد. یعنی تا روزی که دوباره

یھودیان به معبد سلیمان باز نگردند این ھرم نا تمام خواھد ماند.

مقاله راز دلار+عکس

نقش بسته که از نظر ارزش "MDCCLXXVI"

در قاعده ھرم عبارتی (اعداد) یونانی

عددی (جمع حروف به صورت ابجد) ھمانگونه که در تصویر می بینید برابر با ١٧٧۶

سال استقلال امریکاست . اما اگر این حروف را بر روی اھرام ثلاثه مصر باستان در

نظر بگیرید جمع قاعده این اھرام ھمانگونه که در تصویر محاسبه شده است برابر

با ۶۶۶ می شود که عدد لوسیفر یا ھمان شیطان است.

البته ماسونھا بارھا تلاش کردند تا با دلایل واھی این وابستگی شدید خود به

کابالای یھود و مصر باستان را مخفی نگه دارند برای نمونه جوزف کمبل ،اسطوره

شناس معروف ، می گوید

ھنگامی که در سطوح پایین ھرم قرار دارید،می توانید این سو یا آن سو باشید.اما

ھنگامی که به راس می رسید ھمه نقاط به یکدیگر می رسند و اینجاست که

چشم خداوند(!!!) گشوده میشود.

عقیده فرانکلین بود که یک نفر به تنھایی نمی تواند "ANNUIT COEPTIS"

عبارت

کاری انجام دھد اما چند نفر با کمک خدا قادر به انجام ھر کاری ھستند

اکنون قضاوت با شما ست آیا این نمادھا و نوشته ھای عجیب این معنا را می

دھد؟ آیا برای بیان اینکه به کمک خدا نیاز داریم باید چشم چپی را در حالت جدا و

درخشان بر روی ھرم خئوپوس قرار دھیم ؟ !!!! و

اگر ھرم گیزا یا خئوپوس را در درون یک ستاره شش پر(ستاره داوود) قرار دھیم

نتیجه شگفت آور خواھد بود به گونه ای که حروفی که در منتھی الیه گوشه ھای

را می سازند "MASON"

ستاره قرار می گیرند(مطابق تصویر) واژه

 

   استفاده از تکنیک ORIGAMI

ریگامی تکنیکی است که در آن با تا زدن و یا برش کاغذ بتوان شکلھای گوناگونی

درست کرد. در طراحی دلار به طرز ھنرمندانه و ماھرانه ای از این تکنیک بھره برده

اند که البته در طراحی اسکناسھای دیگر دلار نیز از آن استفاده شده است.ولی در

خود اسکناس ١ دلاری موارد متعددی وجود دارد که برای نمونه یک مورد آن

ھمانگونه که در تصویر مشاھده می فرمایید توضیح داده می شود.

مقاله راز دلار+عکس

اگر عدد ١ در گوشه دلار را از وسط به صورت عمودی تا بزنید شکل شماره ١ حاصل

می گردد با تکرار این شکل به صورت تقارنی شکل شماره دو به دست می آید از

به ھم چسباندن این دو شکل و پاک کردن فضای اطراف آن در نھایت شکل ۴ که

سر مار است حاصل می شود . گفتنی است این مورد یکی از موارد استفاده از

خطوط تار عنکبوتی زمینه دلار است و طراحان دلار موارد متعدد دیگری را نیز نھان

نموده اند.

ھمان طور که قبلا نیز گفته شد مار حیوان مورد علاقه ماسونھا و شیطان پرستان

 است . تا جایی که آن به عنوان حیوان خانگی خود استفاده می نمایند.

اما نکته جالب و مھم اینجاست که بعد از این تکنیک اریگامی بر روی سر مار

حاصل می شود که بنا به عقیده شیطان پرستان اولین واژه ھستی "OMO" عبارت

است که شیطان آن را به انسان آموخت. ھم اکنون نیز در جلسات ورد خوانی و

شیطان این واژه مکررا مورد استفاده قرار میگیرد. "RITUAL " آیین پرستش

ھمانگونه که عرض نمودم از تکنیک اریگامی در طراحی دلار ھای جدید بیشتر

استفاده شده است اما با توجه به طولانی شدن این مقاله از بیان موارد دیگر

اجتناب نموده و تنھا یکی از شواھد دسیسه فراماسونھا در طراحی حادثه یاز ده

سپتامبر را بیان می نمایم .

مقاله راز دلار+عکس

قبلا نیز بیان شد که ٩ و ١١ از اعداد مقدس ماسونھا ھستند لذا نباید تعجب کرد اگر

حادثه برخورد دو ھواپیما با برج ھای دو قلوی تجارت جھانی در روز یازده از ماه نھم

اتفاق بیافتاد , و سپس ٩١١ روز بعد از آن ، حادثه بمب گزاری در مادرید به وقوع

بپیوندد . طراحان این اتفاقات از سالھا پیش و بر مبنای پیشگویی ھای

نوستراداموس کابالیست آن را طراحی نمودند تا به زور ھم که شده است

پیشگویی اعقاب خود را به تحقق برسانند.

لذا برج ھای دوقلوی تجارت جھانی که برمبنای الگوی دو ستون معبد سلیمان "

بواز "و "جاکین" ساخته شده بود گیت و دروازه ورود ماسونھا به نظم نوین جھانی

گشت و به بھانه دو برج به دو کشور مسلمان حمله شد.

در ساختگی بودن حادثه یازده سپتامبر ھیچ شکی نیست و دلایل و مدارک مستدل

و مستند غیر قابل کتمانی وجود دارد که تبیین آنھا در این مقاله و در این مجال نمی

گنجد اما با توجه به موضوع مورد بحثمان یعنی نشانه ھای ماسونی دلار،

استفاده از تکنیک اریگامی نتایج باور نکردنی را بر ملا می سازد.

مقاله راز دلار+عکس

آنچه در این جستار بیان گشت صرفا دلایلی کلی از ارتباط دستگاه بنیانگذاران و

حکومت گردانان ایالات متحده با عقاید الحادی ، کفر آمیز و شیطانی را بیان می

دارد ، صد البته تبیین جزجز فعالیتھا و دسیسھای آنھا مثنوی صد من خواھد شد و

حتی آنچه در باره دلار بیان گشت اندکی از ماجرا بود. نویسنده تحقیقات بیشتر در

این زمینه را به شما خوانندگان عزیز و گرامی محول می گرداند. ان شا الله در آینده

به گوشه ھای دیگری از دسیسه چینی ھای این جریان اشاره خواھد گشت.

اگر شما نیز مطلبی در این مورد پیدا کردید برای ما ارسال کنید تا دیگران نیز استفده کنند

اللهم عجل لولیک الفرج

 :: موضوعات مرتبط: ضد شیطان ,
:: برچسب‌ها: قاسم کیمیایی , antilucifer , راز دلار , دلار و فراماسونری , علایم شیطان پرستی دلار , یک دلاری امریکا , مبارزه با شیطان , دلار شیطانی , antilucifer.ir , مبارزه با تک چشم , تصاویر راز دلار , راز دلار چیست , دانلود رایگان مقاله راز دلار به همراه تصاویر , رازهای شیطانی در دلار , در دلار راز شیطانی وجود دارد , شیطان پرستی و راز دلار , نمادهای شیطانی در یک دلاری , چه راز یدر دلار وجود دارد , چه رازی شیطانی در 1 دلری وجود دارد ,
|
امتیاز مطلب : 5
|
تعداد امتیازدهندگان : 5
|
مجموع امتیاز : 36
نویسنده : سرباز گمنام
تاریخ : چهارشنبه 05 تیر 1392
مطالب مرتبط با این پست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید

حمید در تاریخ : 1395/02/06 - - گفته است :
خیلی عالی بود انشاع.. خداوند وعده ضهور را که بارها انرا در ایات قران اورده که دفعتا توسط امامان و پیامبر و دیگر مفصرین تفصیر گردیده به حقیقت بپیوندد و ماهم در رکابش جان فشانی نماییم

مهدی در تاریخ : 1394/11/20 - - گفته است :
غلام اقای راعفی ام دمش گرم

امیر محمد در تاریخ : 1394/06/19 - - گفته است :
عجب کارایی میکنن اینا ...راتی شما چطوری این نمادارو کشف کردید؟؟ قبلا تو باندشون نفوذ کرده بودید؟!!!شکلک

محمد در تاریخ : 1394/06/05 - - گفته است :
شکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلکشکلک

سامان در تاریخ : 1393/05/27 - - گفته است :
سلام مطالب عالی بود ممنون
پاسخ : ممنون از بازدیدت...
D:

محمد در تاریخ : 1392/11/29 - - گفته است :
دیدم کسی نظری نداده گفتم هم نظری داده باشم هم اینکه یه تشکر از شما کنم شکلک

کد امنیتی رفرش


بازدید : [Post_Hit]